?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

žlibi diedai yra tokie žlibi

Man reikia: spygliuotos vielos, ryškių vėliavėlių ir signalizacijos. Ir kovinio krokodilo saugoti raudonėliams ir kitiems skaniems mažuliams. Nes nu jau užpiso - augini, lepini, cackini, ruošiesi nuimti pirmą metų derlių - o čia, pasirodo, nėr ko nuimt, nes vienas neprimatantis asilas prasiėjo su žoliapjove. BLE, ten gi lysvė! Su mūriniais borteliais!!!

Toliau žiniose:
Vėl kepu duonytę, eksperimentuoju dabar su priedais. Koopse atsirado viena miela smulkmena - mišinys iš sezamo, sėlenų, sėmenų ir saulėgrąžų. Pats tas, nereikia atskirai pirkt. Pabandžiau dėti kumino - buvo super, dabar žiūrėsim, kas gausis su juodgrūdėm (ar kaip jos ten). Sekantį sykį išbandysiu kalendrą, o paskui reiks pamėginti išsikepti estiškos spirginės.

***
Mysto filmas vėl užsistabdė. Aišku, gerai, kad taiko į didžiuosius ekranus - daugiau šansų, kad parodys ir pas mus. Jei, tokiais tempais judėdami, apskritai kada nors ką nors nufilmuos. Kita vertus, mažesnio biudžeto gliukas hardkoriniams fanams man būtų tikęs netgi labiau... Na, bus matyt. Bile nesustotų visai.
Beveik traukia pačiai kažkokį namudinį fanfiką susukt, ale kad daugiau tokių psichų-entuziastų nepažįstu.
Ta proga nuo vakar ryto jau bilenkelintą sykį klausaus visų garso takelių iš kaukiu iš pasiutimo. Vat Witcherio fanams geriau, jie gavo naują saldainę, o mano meilės naujų dalių nebebus. Geriausia, ko galiu tikėtis - Uru papildymų, bet tai čia irgi greičiau, ko gero, pražilsiu.

Einu į kamputį už radiatoriaus, paverksiu...