Njaalkeme (mishraine) wrote,
Njaalkeme
mishraine

girgžt

Geros mano kojytės, kalnų kalnelių treniruotos, batukai saldainiukai - minkštučiai, lengvučiai...

Strykt pastrykt, gal kavutės, gal sumuštinukų? Duokautografąneduokbučkį sukasi galvoj, o snukutis papuoštas virtuvinio  kombaino šypsena, ir balsas sugrūstas giliausion kišenėn, kad tik nesimaišytų, kur nereik - nes kiek daug ponų, ir kokie visi gražūs! Tas senas susivėlęs vokietis, kurio asmenybės masė pritrėkštų pusę žemės kvailybės ir nė nepastebėtų. Ir vietinė lakštutė su lakštinais, taip gražiai prašantys dar poros skarbonkių alaus.  Ir tie angliaakiai kumpaknysliai graikų berneliai su bedugniais skrandžiais, kuriuos norėjosi tik čiupti dantimis už sprando, kaip kačiukus, ir bėgte kur nos toliau, kur miškas gražesnis ir samanos minkštesnės... Ir tie visai savi kaimynėliai iš siaubo šalies (pagrandukas pasikorė!), žinantys, kad ketvirtą ryte gaspadinei už česnakinę duoną su marinuotais agurkais reik ir čierkelą įpilt. Rumunai, paškustvos, paliekantys po savęs krūvą prakąstų sumuštinių ir pusiau nusiurbtų puodelių. Ech, su braliūkais tai visai nebuvo ką veikt, nemačiau aš jų  beveik.
Strykt pastrykt, tralialia, ir jau dzin, kad kažkur dega laužai - tau kur kas mieliau atrodo tie minkšti mediniai laiptukai, nuo kurių visiškai nesinori stotis.
Bet ką aš, aš tai sena kliūška, vos krutėjau, o kur dar sociofobija... Būtumėt matę, kaip sukosi mano porininkė Edita! Gelažinė merga, ką ir besakyt.

...o prieš išvažiuojant sakiau - nu va, nors vienas savaitgalis ne virtuvėj...
Tags: i am awesome, judėjimas erdvėje, muzika, nuo žagrės
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments