?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

sustabdykit planetą, aš išlipu

Jau sukurti vaistai, išpindėjimą gydantys dar didesniu išpindėjimu

Bet tai kaip faaaaina, ane? Jei galvoji, kad tavo gyvenime kažkas negerai, nekeisk gyvenimo būdo - įkalk tablečikę, ir bus tvarka :D Moaaaar, moaaaar!!!

Savaitgalį anyta visą šeimyną, įskaitant mažę, buvo nusitempusi pas šarlatanus išsitirti biorezonansu. Žavinga, kaip žmonės moka plėšti pinigą nuo kvailių. Gerai, kad jai užteko proto leisti man pasilikti namie, ba tikrai ten būčiau supošlinus visą vakarėlį. :)

Beje, jei jau apie ligas - o man visgi rimtai sociofobija. Px, pas veterinorius neisiu, depresiją išsigydžiau (kol kas bent jau), tai ir su tuo susidorosiu. Ne vėžys gi :) Va dėl ko reiktų pasikonsultuot - tai ką daryt su stuburu. Kreivas, rupūžė, jau visai trukdyt pradeda. Ir pati gi kalta, niekas neliepė šitiek metų sėdėt kairę koją po subine pasikišus, kad ir kaip patogu iš pradžių atrodė.

Ai, va, dar buvau susitikus su Adele (ta, kur Karaliūnaitė). Paaiškino galų gale, kaip atrodo laukinės morkos. Jėga :)
Ir barkūnų prisidžiovinau. Ne vaistams - nuo kandžių, ir šiaip, nuo jų (barkūnų, ne kandžių) spinta kvepia tiesiog dieviškai. Dar dėl aromato kelias bitkrėsles įmečiau.
O dar - pirmąsyk paragavau šamienos. Jau kelintą sykį įsitikinu - jei nori normaliai  įvertinti žuvi, virk ją garuose arba kepk orkaitėj. Visa kita yra gero maisto gadinimas.  O jau šamo kepenėlės... :)~~~~~  Ir žuvienė iš likučių - su citrinos žievelėm ir mėtom, mmm...

Aha, ir agurkų ledai. Ir dar išsiviriau obuolių-abrikosų marmelado, ale be gilaus rudens niekam neleisiu jo liest. Ir tie agurkai, omg, kaip man atsibodo marinuot... O juk dar cukinijos laukia. Ir obuoliai. Daug obuolių. Ir vynuogės. O kur dar rudeniniai rankiojimai - grybai, šermukšniai, varnalėšos...
O žiemai į lovelį prisisėsiu žliūgių. Jos gi ir po sniegu sugeba pražyst, tai gal nenugeibs.Kaip persijungti iš atostogų režimo į darbinį? Vis nepavyksta...

Comments

( 13 comments — Leave a comment )
lyja
Aug. 8th, 2011 08:29 am (UTC)
a jo, kairę koją pasikišus labai patogu sėdėt :)
mishraine
Aug. 8th, 2011 09:01 am (UTC)
...ir kuo toliau, tuo patogiau, kol kitaip sėdėt ir nebeišeina. :(
pa_radize
Aug. 8th, 2011 10:32 am (UTC)
Aš kitaip ir nemoku sėdėt, kaip tik kurią koją po savim suraičius... Reik susiimt :)

O ko tu dabar čia tom fobijom leidi kerotis? :)
mishraine
Aug. 8th, 2011 10:50 am (UTC)
Jei abi kojos pakaitom, tai dzin, pusiausvyra. Bile simetriškai. :)

Neleidžiu aš tom fobijom kerotis, pačios be leidimo želia. Miesto bijau. Gerbiamojo giminių - paniškai. Dar labiau, nei elektros. Dabar dar ir žaibų baimė prisidėjo, ba apturėjau gerą džiaugsmą Estijoj - ant kalno, įsivaizduok, sėdžiu baloj, palapinė atremta į aukštą pušį, o trankosi visai šalia. Ale gal per kokį pusmetį praeis. :D Jei ne - nu dzin, ne kasdien gi griaudžia.
rudenelis
Aug. 8th, 2011 12:24 pm (UTC)
Biorezonanas. OSOM.
O aš, naivuolis, maniau, kad prieš čakrų fotografavimą primityvia skaitmenine muiline jau viskas nublanksta ir didesnio mulkinimo nesugalvosi. Progresas valdo :)

O su agfurkais tai jau taip. Aštuoni krumai "prisimarinavo" į kelias dešimti litrų. Jau irgi pabodo. Bet negi šitiek laiko popinęs leisi supūt? Tai dalint pradėjau. Vakar du trilitriakus ir du dvilitriakus padovanojau. Dar net neatvėsusius dorai :)

O del ledų - pabandyk su bazilikais. Zaidimuaikstele.lt juos labai vaizdingai aprašė.

mishraine
Aug. 8th, 2011 02:18 pm (UTC)
Jep, ir žinai, kokie rezultatai to biorezonanso? Askaridės SMEGENYSE. Nežinau, juoktis čia, ar jau verkt, nes anyta, rodos, viskuo šventai tiki. Ypač tuo, kad tas askarides išvaryti galima kažkokiais koralais...
Gali man paaiškint, kaip aš dar tiek laiko tokiose sąlygose išlaikiau apysveikį protą? :D

Ledai su bazilikais - kodėl gi ne? Reiks pabandyt. Po to, kai išsivirsiu agurkų kompoto. Jei su apelsinų žievelėm ir citrinos sultim skanu ledams, tai kodėl gi neturėtų tikt į stiklainį, ane? :)

P.S. ačiū, kad nieko neklausei apie pomidorus. nes tokio feilo seniai nesu apturėjus. X)

P.P.S. pas tavi viskas šiltnamy, ane?
rudenelis
Aug. 8th, 2011 02:26 pm (UTC)
Nuo tada kai argumentuotai išdurninau kelias moteris "Himalajų druskos" klausimu - man niekas nebepasakoja jokių mulkinimo faktų. Leidžiasi mulkinami tyliai :D

Pas mane viskas šiltnamyje. Bet su pomidorais ir aš kažkaip feilinau. Ale sumečiau viską patirties trūkumui.
Esmė tokia: pomidorai užaugo didžiuliai krūmai iki lubų. Bet vaisų - vos vienas kitas. Žodžiu pavalgyt lyg ir užtenka, bet tik tiek. O prieš kelias dienas lapai pradėjo juoduoti, ir vaisiai dar žali - taip pat juodoja. Nesąmonė kažkokia :(
Matyt reiks lupt žalius, sukonservuot, o likusią masę - į kompostą. Liūdesys...
mishraine
Aug. 8th, 2011 02:57 pm (UTC)
Himalajų druska - tai tie faini rožiniai "kažkas", kur daba visur pardavinėja? O ką ten apie juos buria?

Va va, pas mane tas pats su pomidorais - užaugo tikri baobabai, o vaisių... Tik tiek, kad nejuoduoja. Mislyju, oras kaltas - per drėgna, per malonu jiems augt, tai nematė reikalo sėklom pasirūpint. Arba - pati kalta, kad nerūšiavau pernai komposto (atseit, vaisiams megzti netinka žolinis, reik rudeninių lapų), o aš gi viską į vieną krūvą verčiau, ir paskui pusiau suirusiu mulčiavau...
Ai, vis tiek viskas susiveda į patirties trūkumą :D Kitamet geriau seksis, ane? ;)

Užtat vyšnių šiemet - už šiuos metus ir už pernai. Ir cukinijos kaip paršeliai. :)
rudenelis
Aug. 8th, 2011 03:08 pm (UTC)
Su vyšniom tai teisybė - net mano vyšnaitė pirmąsias uogas šiemet davė. :)

O su Himalajų druska tai ohoho istorija :)

Žodžiu mano mama, po to dar viena ponia nusipirko Himalajų drukos. Parodė man sus dideliu pasididžiavimu kaip panacėją nuo visų šiuolaikinių negandų. Pavarčiau aš tą druską - spalva primena žvyriuko ir smėlio mišinį, kristalinė struktūra. Sakau - kiek kainuoja? Sako - 38lt.

Aš puoliau isteriškai kvatot. Kuo ilgiau kvatojau, tuo labiau tyso jų veidai. Kai susivaldžiau - išgirdau klausimą kas tokio juokinga.

Išdėsčiau realijas: kad nėra jokio garanto, kad šita druska bent iš tolo Himalajus mačiusi, nekalbant apie tai, koks realus jos poveikis. O parduoti kg už 38lt - kas yra keliasdešimt kartų brangiau už paprastą druską - tai tiesiog mulkinamosios pasakaitės teigiama įtaka O.Benderio sumanumo verslui. Žodžiu trumpai ir aiškiai išdėsčiau, kad jas ne šiaip apgavo, o APIPISO vidury baltos dienos.

Gavau didelę dozę paniekos, kaip tamsuolis mulkis, dar bandė aiškint kad "na ji taip vadinasi, ištiesų tai labai išgrynintos druskos pavadinimas..." ir ties tuo argumentu užsikirto, nes pajuto, kad pačios tais argumentais nebetiki. Susiraukė susivokusios, bet nuo to laiko man niekas nieko panašaus nebepasakoja. Ir tai jau gerai - bent mano nervai pailsi (kad ir smegeninių aksaridžių graužiami) :)
mishraine
Aug. 8th, 2011 03:23 pm (UTC)
Na, bet vieno dalyko nepaneigsi - spalva tos "druskos" visiškai princesiška ;D Buvau beveik pati susigundžius nusipirkti žvakidę, vien dėl išvaizdos. Nes nu toooookia jau gliamūrna...
ashtroka
Aug. 8th, 2011 04:57 pm (UTC)
Nekonservuoju, neverdu uogienių, nenervuok :)
grumlinas1
Aug. 8th, 2011 07:23 pm (UTC)
Nublemba, kai kur gyvenimas srautingu domkratu varo... ;)
scania_gti
Aug. 23rd, 2011 06:14 pm (UTC)
Na pavadinimas tai oho koks geras. Metų antraštė! :)
( 13 comments — Leave a comment )