?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

sustabdykit planetą, aš išlipu

Jau sukurti vaistai, išpindėjimą gydantys dar didesniu išpindėjimu

Bet tai kaip faaaaina, ane? Jei galvoji, kad tavo gyvenime kažkas negerai, nekeisk gyvenimo būdo - įkalk tablečikę, ir bus tvarka :D Moaaaar, moaaaar!!!

Savaitgalį anyta visą šeimyną, įskaitant mažę, buvo nusitempusi pas šarlatanus išsitirti biorezonansu. Žavinga, kaip žmonės moka plėšti pinigą nuo kvailių. Gerai, kad jai užteko proto leisti man pasilikti namie, ba tikrai ten būčiau supošlinus visą vakarėlį. :)

Beje, jei jau apie ligas - o man visgi rimtai sociofobija. Px, pas veterinorius neisiu, depresiją išsigydžiau (kol kas bent jau), tai ir su tuo susidorosiu. Ne vėžys gi :) Va dėl ko reiktų pasikonsultuot - tai ką daryt su stuburu. Kreivas, rupūžė, jau visai trukdyt pradeda. Ir pati gi kalta, niekas neliepė šitiek metų sėdėt kairę koją po subine pasikišus, kad ir kaip patogu iš pradžių atrodė.

Ai, va, dar buvau susitikus su Adele (ta, kur Karaliūnaitė). Paaiškino galų gale, kaip atrodo laukinės morkos. Jėga :)
Ir barkūnų prisidžiovinau. Ne vaistams - nuo kandžių, ir šiaip, nuo jų (barkūnų, ne kandžių) spinta kvepia tiesiog dieviškai. Dar dėl aromato kelias bitkrėsles įmečiau.
O dar - pirmąsyk paragavau šamienos. Jau kelintą sykį įsitikinu - jei nori normaliai  įvertinti žuvi, virk ją garuose arba kepk orkaitėj. Visa kita yra gero maisto gadinimas.  O jau šamo kepenėlės... :)~~~~~  Ir žuvienė iš likučių - su citrinos žievelėm ir mėtom, mmm...

Aha, ir agurkų ledai. Ir dar išsiviriau obuolių-abrikosų marmelado, ale be gilaus rudens niekam neleisiu jo liest. Ir tie agurkai, omg, kaip man atsibodo marinuot... O juk dar cukinijos laukia. Ir obuoliai. Daug obuolių. Ir vynuogės. O kur dar rudeniniai rankiojimai - grybai, šermukšniai, varnalėšos...
O žiemai į lovelį prisisėsiu žliūgių. Jos gi ir po sniegu sugeba pražyst, tai gal nenugeibs.Kaip persijungti iš atostogų režimo į darbinį? Vis nepavyksta...

Comments

mishraine
Aug. 8th, 2011 10:50 am (UTC)
Jei abi kojos pakaitom, tai dzin, pusiausvyra. Bile simetriškai. :)

Neleidžiu aš tom fobijom kerotis, pačios be leidimo želia. Miesto bijau. Gerbiamojo giminių - paniškai. Dar labiau, nei elektros. Dabar dar ir žaibų baimė prisidėjo, ba apturėjau gerą džiaugsmą Estijoj - ant kalno, įsivaizduok, sėdžiu baloj, palapinė atremta į aukštą pušį, o trankosi visai šalia. Ale gal per kokį pusmetį praeis. :D Jei ne - nu dzin, ne kasdien gi griaudžia.