pėdos

py py, ryšys yra?

Labi, zuikeliai, kaip gyvi? ;)
Sorius, kad nekomentuoju jūsų - mažokai prie kompo bebūnu. Permesti akim gūgleryderiuj spėju, parašyti kažką - nelabai. Pavasaris gi. :)

Trumpai - varnėnai pešasi dėl inkilų, snieguolės pražydo, šiandien sėsiu pomidorus. Apsirūpinau prabanga - naujas grėbliukas (jei pirksit - jamkit Radviliškio gamybos, tvirti daiktai) ir kaliošai. Krakamulis mėgsta šaltibarščius. Mėnesio frazės - trenchcoat guy ir emazilla, mėnesio smegenų praplovimas - karis (priklausomybė nuo vieno konkretaus žurnalisto, bėda anokia). Pipirnės ir marinuotos morkos yra gėris. 7 nauji lapai ant avokado.

Tai tiek.  Ikiuks :*
inuitdoll

gyva

Oras ne tas, kad sėdėt prie kompo.
Kieme malkų krūva, kurią reik sutampyt vidun. Jaučiu, paliksiu šitą malonumą savo gerbiamajam - manęs šiandien laukia skalbiniai, tortas ir logotipas "transporto sekimo paslaugai".
Laplandijos (Laputos? Lapynės, žodž) žemėlapis ir floros pavyzdžiai mėtosi nebaigti, nes skersai visko sugalvojau pasigilinti į kalbą - nagi, ar ne angeliški balsai, ką? M nėra, B, manau, irgi, F ir V - dar abejoju. Lietus - beveik kaip medis, tik iš kito galo. La jokiu būdu nereiškia lapės.  Ir turi atsispindėti neypatinga meilė jūrai, kuris gi junginys būtų geriau? Pagrindai, pagrindai... kaip medis - nuo šaknų, po lapą, po raidę, nuo kiau-kiau iki nebeprisikiškiakopūsteliavimų. Šriftas kol kas tvarkingai gula tik ant popieriaus. Reikia naujos plunksnos (tušo buteliuką radau po spinta).
O dar ta pilnatis ant nosies :)


esther

:'(

Man depresūcha.
Nusibaigė mano rankinukas. Nugriuvau baloj. Perlūžo per pusę. Tošis - ne oda ir ne škurlis, taip paprastai nesutaisysi. Tiesą sakant, apskritai niekaip. Kaip aš be jo gyvensiu? :(